Sledujte: 100+1 Facebook triků

20.07.2017

Žijete Facebookem a přemýšlíte, kde získávat stále nové a aktuální tipy a triky? Jednu radu pro vás mám. Zkuste hashtag #1001FBtrik na twitteru či na facebooku. Dostanete se ke stále aktualizové záplatě triků jak nastavovat a vylepšovat vaše FB kampaně. Dobrá rada nad zlato, tak neváhejte a mrkněte se na poslední triky, jak dostat z Facebooku maximum.

Kromě hashtagu můžete zkusit také rovnou účty na sociálních sítích:

Pokud by Vám tito triky nestačili sledujte magazín www.newsfeed.cz, který je přímo zaměřený na Facebook a Instagram. Další triky a aktuality najdete na www.m-journal.cz a zprávy ze světa marketingu online mam.ihned.cz.

Samozřejmě ideálním zdrojem je pro všechny kdo vládnou angličtinou oficiální blog Facebooku na webu: newsroom.fb.com. Přejeme hodně úspěchu při optimalizaci vašich kampaní a pokud nazazíte na zajímavý trik neváhejte nám napsat.

Wordpressio.cz / MJ

Další marketingové tipy a triky


Pokud používáte ke správě svého webu redakční systém Wordpress, tak jste již určitě řešili a nebo pravidelně řešíte téma, kde získat kvalitní designovou šablonu pro váš web. Takovou která bude vystihovat váš byznys model, bude dle současných designových i technologických trendů a zároveň bude cenově dostupná. V ideálním případě i s garancí...

Také často řešíte problém s tím, kde získat levně či ideálně zdarma vhodné ilustrační obrázky pro vaše články nebo inzerci? Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

V tomto článku bych se chtěl věnovat jednomu stále se opakujícímu dotazu. Tedy dilematu jestli je lepší mít web na vlastním hostingu běžícím pod open source řešením a nebo používat bezúdržbové hotové řešení za měsíční poplatek. Jednoduše zkráceno na dilema Wordpress nebo Webnode?

Online marketing, PPC, sociální sítě, Wordpress, etc.
© 2020 - Wordpressio.cz - Věnujeme se webům již 15 let
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!